נבנה לכם חנות דרופשיפינג ממירה

בניית חנות דרופשיפינג

רוצה להגדיל את הרווחים שלך?

צוות של מקצוענים בתחום הדרופשיפינג עם שנים של ניסיון נעזור לכם לבנות חנות דרופשיפינג מצליחה, אז בואו נעשה כסף ביחד!

תהליך בניית חנות דרופשיפינג

מהו התהליך של בניית חנות דרופשיפינג שתפיק לכם תוצאות והמרות.

איפיון מותאם

השלב הראשון נשב איתכם ונאפיין את סוג העסק שלכם ולפיכך נדע את הצעדים הבאים.

מחקר מתחרים

נעשה עבורכם מחקר מתחרים מתקדם לראות מה עובד היום ולשכפל את ההצלחה שלהם.

עיצוב / בניית האתר

נתחיל בעיצוב ופיתוח של האתר בכל התהליך נתעייץ איתכם ונעדכן על כל שינוי שאנחנו עושים.

רספונסיביות לאתר

נתאים את האתר לכל מכשיר, לא משנה אם למשתמש יש טאבלאט, מחשב או נייד, הכל יהיה רספונסיבי.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

נעבור על כל העמודים באתר ונראה שהם מותאים למנועי חיפוש, נוודא שהאתר בנוי עם בסיס איכותי.

הטמעת אנאליטיקס

לבסוף נטמיע עבורכם אנאליטיקס לאתר על מנת לעקוב אחר המשתמשים הנכנסים לאתר.

מה זה חנות דרופשיפינג?

דרופשיפינג היא דרך בסיכון נמוך ומהירה לפתוח עסק קטן. זה הפך להיות פופולרי בקרב קמעונאים שמחפשים שיטה קמעונאית קלה כדי להתחיל. זה עובד מכיוון שדרופשיפינג מפשט את ניהול המלאי ומוריד את עלויות התפעול.

כשחברות עושות דרופשיפינג, הן לא מחזיקות במוצרים משלהן. הם מקבלים את מה שהם מוכרים מספקים חיצוניים, מה שאומר שהם לא צריכים להוציא כסף על תחזוקת מחסנים או ניהול אספקה.

במקום שיהיה תמיד מלאי של מוצרים, פשוט מזמינים את המוצר ברגע שיש מכירה. חברות דרופשיפינג צריכות פחות הון התחלתי מכיוון שהן לא צריכות לייצר או לקנות חומרים משלהן.

למה דרופשיפינג מאוד נוחה וקלה להתחיל

הסיבה לכך היא שדרופשיפינג מתבצע הכל דרך ספקים, מה שאומר שיש לך פחות מה לנהל. החברה ממנה אתם קונים את המוצרים מטפלת בהכל, החל מאחסון ועד משלוח. זה אומר שאתה חוסך כסף על:

 • תשלום עבור מחסן או שטח אחסון אחר
 • הזמנות אריזה ומשלוח
 • טיפול בהחזרות
 • החלפת מלאי

יתרון נוסף של דרופשיפינג הוא שאתה יכול לעשות זאת מכל מקום בעולם. הדרישה העיקרית היא היכולת לתקשר עם לקוחות וספקים. כתוצאה מכך, אנשים רבים מנהלים את העסקים הללו מהבית.

עם מודל עסקי מסורתי שבו אתה מספק את הסחורה שלך, ההתרחבות יכולה להיות קשה. יותר הזמנות פירושה יותר ניירת, שיחות לספקים ותהליך מילוי מורכב יותר. אבל כשאתה משתמש בשירות הדרופשיפ, הזמנות נוספות אינן בעיה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשלוח בקשה נוספת או שתיים לספק שלך.

בניית חנות דרופשיפינג

קבל מאיתנו שיחת איפיון חינם

כבר מהשיחה הראשונית אנחנו נחקור את עסק שלך בין המתחרים והתעשיה עצמה, ככה נתאים אסטרטגיה ופתרון מושלם עבור העסק שלך.

תמונה לעמוד בניית אתר וורדפרס

איך להתחיל חנות דרופשיפינג

עכשיו שאתה יודע איך חנות דרופשיפינג עובדת, הצעד הבא הוא להבין איך להתחיל לבנות חנות משלך. בהמשך ניתן לך טיפים עבור בניית חנות דרופשיפינג מצליחה.

תמקד את קהל היעד שלך

חברות מצליחות מתמחות לרוב בסוג מסוים של מוצר או נישה. זה משהו שצריך לזכור בעת דרופשיפינג כי עם מגוון כל כך רחב של מוצרים למכירה, מפתה לנסות למכור הכל.

ההתמחות הופכת את החיפוש והתקשורת עם הפלח שלך לממוקדים יותר מכיוון שאתה מוכר מוצרים לאנשים שבאמת רוצים אותם. זה גם גורם לך להתבלט יותר מחברות דרופשיפינג אחרות – מה שחשוב מאוד כשיש לך פחות פוטנציאל למיתוג.

לספק שירות לקוחות מעולה

אחת הדרכים הטובות ביותר להראות את הערך שלך ללקוחות שלך היא ליצור חווית לקוח חלקה. לקוחות מרוצים נוטים גם יותר להמליץ עליך לחברים ובני משפחה. ודא שיש לך אתר איכותי שקל לניווט ופשוט לשימוש מתחילתו ועד סופו.

כשאתה מנהל עסק דרופשיפינג, שים לב שמוצרים לפעמים נעלמים או לא מופיעים בכלל. במקום להתמקד בעשיית רווח כאשר הבעיות הללו מתעוררות, נסו להקל ככל האפשר על הלקוחות שלכם. זה אומר שאתה משלם מדי פעם על הזמנות שאבדו כדי שהלקוחות שלך לא יצטרכו לעשות זאת.

למה כדאי לבנות חנויות דרופשיפינג דרך וורדפרס או שופיפיי עם סייברג

ישירים

איתנו, תגיד לנו למה אתה מצפה ומתי. ואם יש פיתרון פשוט יותר, נגיד לך. אם אנחנו לא יכולים לעשות משהו, נגיד לך. מסבירים הכל עד הפרטים הקטנים ואנחנו מספקים מה שאנחנו מבטיחים.

קודם כל האנשים

העובדה שאנחנו עושים זה לא עוד פרוייקט יהורה. אנחנו נדריך, ונתן לך עצות אבל אנחנו גם רוצים שתגיד לנו על האתגרים והמחשבות שאתה מתמודד איתם בעסק שלך. תחשוב עלינו כתוסף לעסק שלך, אם אתה צריך שנעבוד ביחד עם הצוות שלך זה בסדר מבחינתינו.

תהליך מושלם

אנחנו משתמשים במה שאנחנו יודעים אבל תמיד לומדים עוד. הרעיונות שלנו גדולים כמו האתגרים שלך אתרים מותאמים, פתרונות יצירתיים ואינטגרציות חכמות אנחנו מסודרים בעניין הזה. פתרונות יציבים גם עובדים, ואנחנו בסדר גם עם זה.

צוות עיצוב ופיתוח מקצועי

אנחנו עובדים עם מאות מעצבים ומפתחים על מנת ליצור לכם את האתר המושלם מותאם עבורכם, בשבילו אין פרויקט שהוא "גדול מדי" עובדים עם עסקים קטנים וגדולים כאחד.

למה דרופשיפינג מאוד נוחה וקלה להתחיל

 • תשלום עבור מחסן או שטח אחסון אחר
 • הזמנות אריזה ומשלוח
 • טיפול בהחזרות
 • החלפת מלאי

יתרון נוסף של דרופשיפינג הוא שאתה יכול לעשות זאת מכל מקום בעולם. הדרישה העיקרית היא היכולת לתקשר עם לקוחות וספקים. כתוצאה מכך, אנשים רבים מנהלים את העסקים הללו מהבית.

עם מודל עסקי מסורתי שבו אתה מספק את הסחורה שלך, ההתרחבות יכולה להיות קשה. יותר הזמנות פירושה יותר ניירת, שיחות לספקים ותהליך מילוי מורכב יותר. אבל כשאתה משתמש בשירות הדרופשיפ, הזמנות נוספות אינן בעיה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשלוח בקשה נוספת או שתיים לספק שלך.

כל הדברים האלה יגרמו לעסק שלך לבלוט יותר. אבל לפני שתגיע לשם, הדבר הראשון שאתה צריך הוא ספק צד שלישי אמין ובעל מוניטין.

בניית חנות דרופשיפינג

קבל מאיתנו שיחת איפיון חינם

כבר מהשיחה הראשונית אנחנו נחקור את עסק שלך בין המתחרים והתעשיה עצמה, ככה נתאים אסטרטגיה ופתרון מושלם עבור העסק שלך.

השגת לידים - קידום ממומן בגוגל

כיצד למצוא ספקי דרופשיפינג

מציאת הספקים הסיטונאיים הנכונים היא קריטית לפתיחת עסק. עדיף לפנות אליהם בבקשות ספציפיות ולהימנע מלשאול יותר מדי שאלות או לדבר על כל "התוכניות הגדולות" שעשיתם. אתה כנראה אחד מהעסקים הקטנים הרבים שפונים אלינו מאותה סיבה כל יום.

הנה כמה דרכים ליצור קשר עם ספקים כדי להתחיל:
 • צור קשר עם היצרנים שמייצרים את המוצרים שאתה רוצה למכור
 • חקור מנועי חיפוש באמצעות ביטויים הקשורים לנישה שלך
 • הזמינו ממתחרה כדי לראות את כתובות ההחזרה של הספק שלו

המשימה שלך היא לשכנע את הספקים שהעבודה איתך מועילה. זה הזמן לבנות מערכות יחסים במקום לבקש הנחות. זה אומר לרשום את העסק שלך, להיות מוכן לענות לטלפון, לשתף את החנות דרופשיפינג שלך (אם כבר יש לך) או לציין בדיוק איך ומתי תמכור את המוצרים שלהם.

ספקי הדרופשיפינג הטובים ביותר למסחר אלקטרוני:

יש הרבה שמות גדולים בהיצע הסיטונאי של מוצרים. קח קצת זמן כדי לחקור את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם ולהחליט איזה מהם מתאים ביותר לצרכים שלך. כמובן, דרך מצוינת היא ליצור קשר ולדבר. הספקים הטובים ביותר יהיו צוותי מכירות מוכנים לענות על שאלותיכם – נסו למצוא אחד שמנוסה בנישת המוצרים שלכם.

הנה רשימה להתחלה:

AliExpress: זהו אחד ממקומות השוק הגדולים ביותר שתמצאו באינטרנט. בעוד שהמוצרים בדרך כלל זולים יותר, זמני האספקה יכולים להיות ארוכים מכיוון שהספקים מבוססים בסין

Worldwide Brands: ספריית אמריקה של דרופשיפרים, סיטונאים ויבואנים

SaleHoo: ספריית dropshipping גדולה שבסיסה בניו זילנד. זה מגיע עם עמלה שנתית קטנה

Wholesale Central: עוד ספריית דרופשיפינג וסיטונאות מוכחת מבוססת ארה"ב

מציאת הספק המתאים חיונית כדי להפוך את הרעיון העסקי שלך למציאות. ייקח קצת זמן להכין רשימה קצרה של ספקים וליצור איתם קשר, אבל זה הזמן חשוב שצריך להשקיע בפתיחת עסק דרופשיפינג.

האם יש משהו רע בדרופשיפינג?

התשובה הקצרה היא כן. למרות שזה נוח לך כסוחר, דרופשיפינג מגיע עם אתגרים. מכיוון שיש תחרות רבה, חברות אחרות יכולות לקבוע מחירים נמוכים יותר ויותר, כך שבהתחלה יכול להיות קשה להרוויח.

אם ספק עושה טעות, זה יכול להיות קשה להסביר ללקוחות. כאשר אתה אחראי לבעיה, אתה יכול להציע החזר כספי, זיכוי בחנות או פיצוי אחר.

כמו כן, לא ניתן למתג או להתאים אישית מוצרי דרופשיפינג. הלקוחות שלך מקבלים את מה שהספק מייצר. חוסר מיתוג יכול גם להקשות על עסק הדרופשיפינג שלך לבלוט.

עם כל זה בחשבון, אנו מקווים שההסבר הזה על דרופשיפינג עזר לך להחליט אם זה מתאים לך. אם אתה מתחיל, זהו מודל בסיכון נמוך שאתה יכול לעשות כמעט מכל מקום. אבל, כמו בכל רעיון עסקי נהדר, לקחת את הצעד הראשון הזה הוא מה שנדרש כדי להפוך אותו למציאות.

אז בואו תקחו את העסק שלכם רמה אחת מעל כולם בדיגיטל, תלחצו על הלחצן למטה ונזמין אותכם לשיחת יעוץ איתנו לגמרי בחינם.

קידום אתרים ושיווק דיגיטלי

צריך עזרה להיות רמה אחת מעל כולם?

צור איתנו קשר עוד היום ונתן לך עצות בחינם על האתר

תקבל מאיתנו שיחת ייעוץ חינם, ונעזור לך לחשוב על הפתרון המושלם עבור העסק שלך

צריכים אתר שימשוך לקוחות או קידום ממומן? התקשרו עכשיו! 050-3023771

למי אתם מחכים? צרו קשר ואנו נדאג לשאר

פתח צ'אט
צריך עזרה?
היי! 👋
איך אוכל לעזור?